Strona główna O firmie Informacje dla dealerów Sklep Promocje Kontakt

Firma KENIG Polska istnieje od 2004 roku. Rozpoczynaliśmy naszą działalność od dystrybucji wyselekcjonowanych surowców chemicznych. Jesteśmy znani na rynku polskim, holenderskim, niemieckim, czeskim i słowackim.

Chcąc rozszerzyć naszą działalność w czerwcu 2009 roku zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem marki PRIMAL na Polskę. Połączyliśmy nasze doświadczenie w handlu oraz naszą wielką pasję, jaką jest sport. Markę PRIMAL wybraliśmy nieprzypadkowo. Przede wszystkim chcemy zainteresować wszystkich, którzy pragną się wyróżnić oraz tych, którzy cenią najwyższą jakość. PRIMAL to doświadczony, amerykański producent od 1992 roku.

PRIMAL WEAR jest liderem w projektowaniu i produkcji innowacyjnej odzieży rowerowej opartej na najnowszej technologii, funkcjonalności i oryginalnym wyglądzie. To firma, która reprezentuje ducha i pasję dla sportu. PRIMAL prócz oryginalnych wzorów oferuje również rowerowe koszulki produkowane na licencji – reklamujące zespoły rockowe – m.in. PINK FLOYD, AC/DC, THE ROLLING STONES. W ofercie znajdą Państwo kolekcje damskie, męskie i dziecięce oraz propozycje odzieży na zimniejsze pory.

Zapraszamy do współpracy profesjonalne salony rowerowe.